Yorgan Yıkama

Gordion , Tüm hizmetlerinde olduğu gibi Ankara yorgan yıkama hizmetinde de uygun fiyata profesyonel hizmet sunarak yorgan yıkamada konunda da liderliğini sürdürmektedir. Unutulmamalıdır ki; tüm ev temizliğinde olduğu gibi yorgan yıkama da üzerinde titizlikle durulmalıdır. Gece uyuduğumuzda çocuklarımızın ve kendi üstümüze örtüğümüz yorganların hiçbir bakteri taşımaması ve hjyenik olması oldukça önemlidir. Bizler Gordion firması olarak, yaptığımız işin bilinci de olarak sağlığınıza çok büyük önem vermekteyiz. Bu yüzden tüm ürünlerimizin temizliğinde en kaliteli ve en uygun temizlik malzemelerini kullanmaktayız.

Ankara Yorgan Yıkama hizmetimiz de, bu işin özel üretilmiş yorgan yıkama makineleri kullanmaktayız. Bu Makineler ve kulladığım temizleme ürünleri sayesinde yorganlarınızda oluşmuş olan en zor lekeler dahi yorganınıza en ufak zarar vermeden çıkartılmaktadır. Yıkanan yorganlarınız kurutma makinalarında anında kurutularak, ıslak halde bekleyen yorganlarda oluşan nem kokularıda engellenmiş olmaktadır. Yorganlarınız elyaf yada yünlü olması yıkama açısından hiç bir problem taşımamaktadır. Yıkanan tüm yorganlarınız aynı gün içerisinde kurutma makinalarında kurutularak ambalajlanır ve teslime hazır hale getirilir.

Sizlerde Ankara’da profesyonel yorgan yıkama firması arıyoranız, Gordion olarak 0549 122 06 06 numaralı telefondan hemen bizi arayabilirsiniz. Ankara Yorgan Yıkama hizmetlerinde lider firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp