Battaniye Yıkama

Gordion Battaniye yıkama , 10 yılı aşkın deneyim ve birikimi ile; tüm yıkama hizmetleri için özel üretilmiş yıkama makinaları ve konusunda uzman profesyonel kadrosu ile sizlere Ankara’da battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Unutulmamalıdır ki, hem kendimizin hem de çocuklarımız gece boyunca kullanmış oldukları battaniyelerin hijyenik açıdan tertemiz olması sağlık açısından çok önemlidir. Bu bilincin farkında olan firmamız, battaniye yıkama işlemleri sırasında hiçbir şekilde sağlığa zarar verici ürünler kullanmamaktadır. Bizler, Gordion ailesi olarak, insan sağlığının her şeyin önünde olduğu bilincinden asla taviz vermemekteyiz. Bu yüzden, tüm işlemlerimizde daima en kaliteli ve uygun temizlik maddelerini kullanmaktayız.

Firmamız, Ankara battaniye yıkama hizmetlerinde; battaniyelerinizi evinizden ücretsiz olarak almakta, gerekli tüm temizlik hizmetleri tamamlandıktan sonra tekrar ücretsiz servis aracımızla evinize bırakmaktayız. Firmamız, kesinlikle battaniyelerinizi elle, ya da ona benzer yöntemlerle değil, son teknoloji otomatik battaniye yıkama makinaları ile yapmaktadır. Battaniye yıkama makinalarından özenle ve titizlikle yıkanan battaniyeleriniz, anında kurutma işlemine tabi tutularak, paketlenme işlemi yapılmaktadır.

Gordion , Ankara Battaniye Yıkama hizmetlerinde, % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta, vizyon ve misyonuna buna göre yön vermektedir. Sizlerde Ankara battaniye yıkama hizmetleri için 0549 122 06 06 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp