Halı Yıkama

Halı Yıkama konusunda yılların birikim ve deneyimine sahip olan Gordion Halı Yıkama, Ankara’da siz değerli müşterilerine ekonomik fiyata kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Tarafınızda önceden hazırlanmış ve rulo haline getirilmiş tüm halılarınızı bir telefonunuz ile ister iş yerinizden, ister evinizden teslim alarak, en kısa süre içerisinde, en son teknoloji ürünü halı yıkama makinalarımız ile özenle temizlemekteyiz.

Temizlik hizmetleri konusunda yılların birikim ve deneyimine sahip olan Gordion Halı Yıkama, Ankara’da siz değerli müşterilerine ekonomik fiyata kaliteli yıkama hizmeti sunmaktadır. Unutulmamalıdır ki, Bireyler tarafından evde uzun vakit ayırarak ve büyük bir efor harcanarak halı, koltuk gibi eşyalar temizlik konusunda istenilen sonuçları vermemektedir. Ayrıca bilinçsiz olarak yapılan yıkama hizmeti zamanla halı, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın yıpranmasına ve solmasına neden olmaktadır. Her meslekte olduğu gibi yıkama ve temizlik hizmetinde de uzmanlık, deneyim ve profesyonellik gerekmektedir. Gordion Halı Yıkama, geniş makina parkuru, deneyimli personel kadrosu, ve uzun yılların verdiği birikimle sizlere üst düzey temizlik hizmeti vermektedir. Angora Halı Yıkama, ayrıca Ankara’da, halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleride vermektedir.

Bireyler tarafından evde uzun vakit ayırarak ve büyük bir efor harcanarak temizlenen halılar, temizlik konusunda istenilen sonuçları vermemektedir. Ayrıca bilinçsiz olarak yapılan halı yıkama hizmeti zamanla halılarınızın yıpranmasına ve solmasına neden olmaktadır. Her meslekte olduğu gibi halı yıkama hizmetide uzmanlık, deneyim ve profesyonellik gerekmektedir. Gordion Halı Yıkama, geniş makina parkuru, deneyimli personel kadrosu, ve uzun yılların verdiği birikimle sizlere üst düzey halı yıkama hizmeti vermektedir.

2021 model, yüksek devirle çalışan halı yıkama makina parkurumuz sayesinde, halılarınıza yüksek emiş gücü olan makinalar ile vakum yöntemi ile yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu teknoloji sayesinde, halılarınız herhangi bir zarar görmediği gibi en dip alanlarda kalan kirli bölgeler daha tertemiz olmaktadır. Halılarınız yıkandıktan sonra, makina parkurumuzda yer alan kurutma makinaları sayesinde ivedi bir şekilde kurutulmaktadır. Halılarınız uzun süre ıslak kalmadığından ve halı yıkama işleminin hemen ardından halı kurutma işlemine tabi tutulduğundan, halıda oluşan küflenme ve pis kokuların önüne geçilmiş olur. Angora Halı Yıkama, ayrıca Ankara’da, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleride vermektedir.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp