Altındağ Halı Yıkama

Altındağ Halı Yıkama ve Altındağ halı yıkama firmaları, fiyatları, tavsiye vb.. tüm sorularınıza Gordion Halı yıkama yıllardır size hizmet veriyor. Halı yıkama sektöründe yılların birikim ve deneyimine sahip olan Gordion Halı Yıkama, Altındağ’da siz değerli müşterilerine ekonomik fiyata kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Tarafınızda önceden hazırlanmış ve rulo haline getirilmiş tüm halılarınızı bir telefonunuz ile ister iş yerinizden, ister evinizden teslim alarak, en kısa süre içerisinde, en son teknoloji ürünü halı yıkama makinalarımız ile özenle temizlemekteyiz.

Altındağ Halı Yıkama

Bireyler tarafından evde uzun vakit ayırarak ve büyük bir efor harcanarak temizlenen halılar, temizlik konusunda istenilen sonuçları vermemektedir. Ayrıca bilinçsiz olarak yapılan halı yıkama hizmeti zamanla halılarınızın yıpranmasına ve solmasına neden olmaktadır. Her meslekte olduğu gibi halı yıkama hizmetide uzmanlık, deneyim ve profesyonellik gerekmektedir. Gordion Halı Yıkama, geniş makina parkuru, deneyimli personel kadrosu, ve uzun yılların verdiği birikimle sizlere üst düzey halı yıkama hizmeti vermektedir.

Altındağ Halı Yıkama Fiyatları

2021 model, yüksek devirle çalışan halı yıkama makina parkurumuz sayesinde, halılarınıza yüksek emiş gücü olan makinalar ile vakum yöntemi ile yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu teknoloji sayesinde, halılarınız herhangi bir zarar görmediği gibi en dip alanlarda kalan kirli bölgeler daha tertemiz olmaktadır. Halılarınız yıkandıktan sonra, makina parkurumuzda yer alan kurutma makinaları sayesinde ivedi bir şekilde kurutulmaktadır. Halılarınız uzun süre ıslak kalmadığından ve halı yıkama işleminin hemen ardından halı kurutma işlemine tabi tutulduğundan, halıda oluşan küflenme ve pis kokuların önüne geçilmiş olur.

Gordion Halı Yıkama, ayrıca Altındağ’da, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetleride vermektedir. Sizlerde Altındağ halı yıkama konusunda, işlerini özenle ve profesyonelce yapan bir firma ile çalışmak isterseniz 0549 122 06 06 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp